Безкоштовна доставка від 800 грн

Pumpkin Family - маленька домашня майстерня крафтового мила і косметичних засобів ручної роботи.

Мене звуть Катя, і з 2012 року я творю ароматну магію, варю мило з рослинних компонентів, створюю засоби по догляду за шкірою і волоссям, вирощую і збираю корисні трави для масляних екстрактів і гідролатов, потім використовую їх в рецептах. 

У створенні косметичних засобів прагну використовувати мінімум хімії, і більше дарів природи. Я використовую сертифіковані рослинні олії, екстракти рослин, ефірні олії і високоякісні ароматичні композиції, особливу увагу приділяю і вибору тари, майже вся косметика упакована в папір, скляну або металеву тару, яку можна здати на переробку,  за винятком деяких пластикових комплектуючих, без яких на жаль, не обійтися.

Вся косметична продукція та мило виготовляється маленькими партіями, і потрапляє у ваші руки свіжою, в асортименті майже завжди є гіпоалергенні засоби для дітей та дорослих з  чутливою ​​шкірою, моє мило і косметика підійде вегетаріанцям, також багато засобів  підійде і веганам.

Важливо користуватися тим, що дає нам Природа. Ми живемо в той час, коли наша шкіра і волосся виснажені від використання агресивних речовин, продуктів нафтопереробки, і натуральні засоби тепер є для нас нововведенням. Дуже хочеться, щоб людина усвідомлено використовувала силу рослин, не тільки тому що зараз це модно, але і безумовно набагато корисніше як для зовнішньої оболонки, так і для душі.

 

Важливо! Перевіряйте кожен засіб на індивідуальну алергічну реакцію, натуральна косметика не є гіпоалергенна. Натуральні жирні олії, ефірні олії та інші компоненти в косметиці дуже активні, і здатні викликати алергію.

 


 

  • Сайт
  • Магазин