Привіт! Я виготовляю косметику  і хочу нести відповідальність за ваші  порожні баночки і пляшечки. Більшість моїх засобів упакована в алюмінієві та скляні  баночки і флакони, що підлягають переробці або можуть бути використані повторно.  Алюмінієві баночки в процесі щоденного користування втрачають товарний вигляд і дряпаються, тому найкращим варіантом буде вимити порожню баночку, дістати ізолонову прокладку з кришечки (якщо вона є) і здати на переробку.

 

Зі скляною тарою цікавіше. Вона не втрачає своїх властивостей, її дуже легко дезінфікувати і можна використовувати повторно.

Тому я вирішила приймати скляну тару для повторного використання, в обмін на знижки, аби скоротити кількість відходів.

 

Що можна повернути?

 

Коричневі чи прозорі флакони 100, 125, 200 мл від гідролатів,  рідкого мила і кондиціонерів для волосся (без дозаторів і спреїв, їх можна здати, розібравши на частини).

Флакони 30, 50 мл від кремів (без дозаторів).

Флакони з корковими кришечками від убтанів.

Баночки 30 мл від баттерів для тіла.

Баночки 200 мл від соєвих свічок, скрабів.

Флакони 100 мл з корковими кришечками від солі для ванни.

 

 

Умови прийому скляної тари для повторного використання

 

1) Приймається скляна тара лише від продукції Pumpkin Family;
2) Тара повинна бути чистою, сухою і не пошкодженою;
3) Бережіть ресурси. Не повертайте по одному флакону, зберіть як мінімум 5 одиниць тари, за кожну одиницю вам буде нараховано по 1% знижки на наступне замовлення, тож чим більше тари, тим більша буде знижка.

 

Повернути тару можна скориставшись Новою Поштою, ваша задача правильно підготувати тару для подальшого транспортування, заверніть кожен флакон чи баночку в папір, складіть у коробку та ущільніть зім’ятим папером (рекламні брошури із супермаркету тут  стануть у нагоді), віднесіть у найближче відділення та надішліть посилку за вказаними реквізитами: Саврань, відділення №1, 0679921714, Кісілєвська Катерина.  Оплачувати вам пересилку чи ні – ваше власне рішення, буду вдячна будь якому варіанту =)

 

Дякую.

  • Сайт
  • Магазин