Pumpkin Family - маленька домашня майстерня крафтового мила, свічок і косметичних засобів ручної роботи на півночі Одещини.

Я - Катерина, і вже 10 років я створюю ароматну магію, варю мило з рослинних компонентів, виготовляю засоби по догляду за шкірою і волоссям, вирощую і збираю корисні трави для масляних екстрактів і гідролатів,  які потім використовую  в своїх рецептах. 

 

У створенні косметичних засобів прагну використовувати більше дарів природи.  Важливо користуватися тим, що  вона дає нам.  Я дуже ретельно підбираю  косметичні інгредієнти, використовую сертифіковані рослинні олії, екстракти рослин, ефірні олії і високоякісні ароматичні композиції, особливу увагу приділяю і вибору тари, майже вся косметика упакована в папір, скляну або металеву тару, яку можна здати на переробку,  або повернути мені для повторного використання.

 

Для мене важлива  власна присутність у кожному процесі, від вирощування лаванди, якою я потім прикрашатиму мило чи шампунь, і до упаковки  та відправки замовлень.  Вся косметична продукція та мило виготовляється маленькими партіями, і потрапляє у ваші руки свіжою, в асортименті майже завжди є гіпоалергенні засоби для дітей та дорослих з  чутливою ​​шкірою, моє мило і косметика підійде вегетаріанцям, багато засобів  і веганам. А ще у засобах Pumpkin Family немає пальмової олії.

 

Важливо! Перевіряйте кожен засіб на індивідуальну алергічну реакцію, натуральна косметика не є гіпоалергенна. Натуральні жирні олії, ефірні олії та інші компоненти в косметиці дуже активні, і здатні викликати алергію.